Producent wiązek elektrycznych
Sale

Case studies

Case studie 1
Jeden z naszych klientów – lider w branży pomiarów zużycia ciepła i wody zamawiał u nas przez kilka lat wiązki elektryczne. Kolejnym etapem w procesie produkcji było lutowanie kabli do złącz, ich montaż w plastikowych obudowach oraz zalewanie żywiącą, co było już realizowane w fabryce klienta.
Jako że przez cały okres współpracy gwarantowaliśmy 100% jakości i 100% terminowych dostaw nasz klient zaproponował nam realizację pozostałych etapów procesu.
Specjalnie dla jego potrzeb zaprojektowaliśmy linię montażową, przeszkoliliśmy załogę wg standardów IPC oraz zbudowaliśmy stanowiska kontroli jakości. W ciągu jednego miesiąca udało nam się przenieść produkcję do Polski z Europy zachodniej. Dzięki temu nasz klient mógł wykorzystać swoje wolne moce produkcyjne do zwiększenia produkcji. Obecnie otrzymuje od nas niemalże gotowe urządzenia, które w jego fabryce podlegają już tylko finalnemu montażowi.

Case studie 2
Nasz klient – producent czujników ciśnienia do układów klimatyzacji posiada kilka zakładów na całym świecie. Japoński oddział stosował w produkcji takie same wiązki kablowe jak bliźniacza fabryka zlokalizowana w Europie. W 2012 roku fabryka zlokalizowana w Japonii przeżywała problemy związane z dostawami wiązek elektrycznych. Otrzymaliśmy zapytanie ofertowe czy możemy podwoić naszą produkcję aby zapewnić płynność produkcji w Japonii. Należy dodać, że kable stosowane w wiązkach są importowane z Chin, a gotowe wiązki znakowane UL. Podjęliśmy wspólnie z naszymi dostawcami, pracownikami i klientem wyzwanie logistyczne błyskawicznego zwiększenia produkcji celem zaopatrzenia zakładów w Japonii. Całe przedsięwzięcie powiodło się  dzięki naszej koordynacji i zaangażowaniu naszych dostawców i pracowników.