Producent wiązek elektrycznych
Sale

O Firmie

Jesteśmy producentem wiązek elektrycznych oraz podwykonawcą montażu urządzeń elektrycznych i elektronicznych z ponad 25 letnim doświadczeniem.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz inżynierów. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004, najnowsze automaty do obróbki przewodów jak również projektowane przez naszych inżynierów własne maszyny i linie produkcyjne. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki do kilkuset tysięcy sztuk. Dzięki wewnętrznemu działowi, który projektuje i tworzy linie montażowe jak i urządzenia produkcyjne, posiadamy możliwość optymalnego dostosowania procesu produkcji do ilościowych i jakościowych wymagań klienta. Stanowi to główną przewagę naszej firmy na rynku produkcji wiązek elektrycznych. Nasza kadra przechodzi cykliczne szkolenia z zakresu stosowania norm IPC-A-610 i IPC/WHMA-A-620, ponad to jesteśmy firmą zarejestrowaną w UL.

Oferujemy wsparcie techniczne naszych inżynierów, projektowanie procesu produkcji, wykonanie próbek a na końcu terminowe dostawy.
Ponad to jako stały dostawca oferujemy:

- Utrzymywanie zapasów gotowych wyrobów na zasadach kan-ban
- Planowanie produkcji i logistyki w oparciu o system ERP
- Pracę w systemach informatycznych klientów – EDI
- Pełną identyfikowalność partii użytych surowców
- Szybkie dostawy wzorów
- Tworzenie dokumentacji PPAP i FMEA

W listopadzie 2015 roku przeprowadziliśmy się do nowego zakładu produkcyjnego w Morawicy k/Krakowa. Nowoczesny budynek składa się z dwupoziomowego działu produkcji o powierzchni 2000 m. kw. oraz z biurowca o powierzchni 600 m. kw. Dodatkowo nasza firma posiada sąsiednią działkę, co pozwoli nam na rozbudowę budynku w przyszłości.

 

Zatrudnimy zdolne manualnie i zainteresowane rozwojem zawodowym osoby.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

hr@zeomega.pl

 

 

 

NOWA SIEDZIBA FIRMY

Morawica 375, 32-084 Morawica
Telefon: + 48 12 390 66 00