Producent wiązek elektrycznych
Sale

Wiązki elektryczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wiązek elektrycznych. Obsługujemy wiele międzynarodowych korporacji posiadających zakłady produkcyjne w Polsce i Europie zachodniej. Nasze automaty umożliwiają bardzo szybkie i precyzyjne cięcie kabli, nakładanie uszczelek, krimpowanie konektorów oraz drukowanie napisów na kablach.

Wtrysk niskociśnieniowy

Rozszerzeniem produkcji wiązek elektrycznych jest wtryskarka niskociśnieniowa. Umożliwia ona zalewanie płytek drukowanych oraz wykonywanie przepustów na kablach jak i zalewanie konektorów. W tym procesie wykorzystywane są formy aluminiowe, przez co koszt uruchomienia jest stosunkowo niski. Ten dział produkcji jest ponad to wyposażony w urządzenie do zalewania żywicą złącz elektrycznych, które wymagają specjalnej klasy szczelności.

Produkcja kontraktowa

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu zdobytym w produkcji wiązek elektrycznych uruchomiliśmy dwie linie produkcyjne specjalizujące się w pod montażu gotowego produktu. Elementy elektroniki, wiązka elektryczna oraz obudowy z tworzywa sztucznego są składane na projektowanych przez nas liniach montażowych.